کارخانه سنگبری اصفهان

درباره ما

صنایع سنگ نپال  با اتکا به خداوند متعال و دانش کارشناسان مجرب و متعهد خود ، موفق به کسب نتایج ارزشمندی در صنعت سنگ کشور شده است که جز در سایه سعی و تلاش و اهداف بلند مدت سازمانی میسر نبوده است.
این مجموعه به پشتوانه 25 سال تجربه موسس اش در صنعت سنگ ، در سال 1393 موفق به راه اندازی سنگبری نپال در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان شد. این مجموعه در حال حاضر به صورت تخصصی به تولید سنگ مرمریت شهرکرد و مهکام در ابعاد تایل و طولی و همچنین سنگ تراورتن حاجی آباد می‌پردازد و در حال حاضر تولید سنگ تراورتن عباس آباد نیز به سبد محصولات این مجموعه افزوده شده است.

مدیران
حاج غلامرضا عزیزی

حاج غلامرضا عزیزی

سمت : مدیرعامل

مهدی عزیزی

مهدی عزیزی

سمت : مدیر فروش

محمد عزیزی

محمد عزیزی

سمت : مدیر تولید

تاریخچه ما

آغاز به کار، 1372

تاسیس سنگبری ولی عصر و آغاز تولید سنگ ساختمانی

سنگبری نپال، 1393

در راستای پیشرفت این عرصه ، سنگبری نپال با طراحی نوین و دستگاه به روز آماده بهره برداری گردید

چشم انداز آینده

برنامه ریزی جهت بازاریابی جهت صادرات سنگ ساختمانی به کشورهای حاشیه خلیج فارس و اروپا

کارخانه تولید سنگ تراورتن و مرمریت

سنگبری نپال واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر به عنوان یکی از سنگبری در شهرک صنعتی رضوانشهر به تولید و فرآوری انواع سنگ تراورتن و مرمریت می پردازد . و اگر شما به دنبال کارخانه تولید سنگ تراورتن و مرمریت می باشید می توانید این نوع سنگ های ساختمانی را در یک مکان بیابید .

سنگبری های اصفهان در شهرک های صنعتی رضوانشهر ، محمودآباد ، دولت آباد و نجف آباد واقع شده اند که در این بین سنگبری نپال در شهرک صنعتی رضوانشهر واقع در 50 کیلومتری غرب استان اصفهان قرار دارد .

کارخانه سنگبری اصفهان

استان اصفهان باتوجه به قرار گرفتن موقعیت جغرافیایی خود در مرکزیت ایران و دسترسی به تمامی معادن سنگ ، موجب شده تا به عنوان قطب اصلی تولید سنگ ساختمان به شمار آید و کارخانه سنگبری اصفهان از رشد بالایی برخوردار باشد . سنگبری نپال جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان خود اقدام به راه اندازی سایت سنگبری کرد تا کاربران در فضای آنلاین نیز به راحتی بتوانند در کمترین زمان و در هر ساعت از شبانه روز به نمایشگاه سنگ ها دسترسی داشته باشند .

فروش فوق العاده انواع سنگ تراورتن و مرمریت