تراورتن سیلور تکاب

تراورتن سیلور تکاب

قیمت : تماس بگیرید

تراورتن سیلور تکاب از زمینه مشکی با بازه رنگ روشن و دودی برخوردار می باشد و همچنین بعضی از سورت های آن نیز دارای زمینه رنگی خرمایی می باشد. از دیگر مشخص های تراورتن سیلور تکاب می توان به وجود خطوط سفید رنگ به صورت موازی بر روی بعضی از سورت های آن اشاره کرد که موجب شاخص شدن این نوع سنگ شده است.

تراورتن سیلور تکاب به صورت موجدار و بی موج مورد فرآوری قرار می گیرد و از جمله خصوصیات شاخص آن می توان به شفافیت بالا ، تخلخل کم و دارا بودن رنگ ثابت با گذر زمان اشاره کرد که از مهمترین پارامترهای تاثیر گذار در  شاخص بودن سیلور تکاب به شمار می آید.

با توجه به بازه رنگ سیلور تکاب از آن در نمای داخلی و بیرون ساختمان استفاده قرار می گیرد.

قیمت تراورتن سیلور تکاب 

پارامترهای متعددی بر روی قیمت تراورتن سیلور تکاب تاثیر گذار می باشد که در این بین می توان به ابعاد ، ضخامت ، رنگ و سورت بندی آن اشاره کرد. این نوع سنگ در ابعاد اسلب ، تایل وپلاک  با ضخامته ای دو و سه سانتی متر مورد فرآوری و تولید قرار می گیرد . سنگبری نپال واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر به تولید و فرآوری سیلور تکاب می پردازد و آمادگی دارد تا خدمات خود را به کلیه خریدارن در شهرهای اصفهان ، تهران وسایر شهرهای ایران ارائه دهد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

ارسال نظر