نمای رومی با تراورتن کرم

نمای رومی با تراورتن کرم

نمای رومی با تراورتن کرم

  • تاریخ

نمای رومی جز ان قبیل سبک های معماری در طراحی نمای بیرونی ساختمان است که از محبوبیت بالایی در بین پیمانکاران و طراحان برخوردار است و در این بخش نیز ما قصد داریم به بررسی نمای رومی با تراورتن کرم بپردازیم و در ادامه نیز معرفی از انواع تراورتن کرم برای نما رومی را برای شما لیست کنیم،پس تا انتها با ما همراه باشید.

بحصی که مطرح است این موضوع است که آیا رنگ کرم برای نمای رومی مناسب تر است یا سفید؟با ارزیابی های میدانی که توسط تیم ما صورت گرفت این موضوع کاملا روشن شد که  با توجه به طرح های cnc  که بر روی بخش هایی از این نماها صورت می گیرد بهترین رنگ برای نمایش طرح های مربوطه استفاده از رنگ های کرم و بژ است. در این سال ها طراحان به دلایل متنوعی به طراحی نمای رومی با زمینه رنگ کرم و کرم روشن روی آورده اند که در این بین می توان علت هایی مانند زیبایی طرح و همچنین مناسب تر بودن قیمت متریال های کاربردی از جمله سنگ های ساختمانی که جهت پوشش این دست از نماها استفاده می شود. انواع نمای رومی با سنگ تراورتن کرم در این سال ها به عنوان پرکاربردی ترین نما نسبت به نماهای با زمینه رنگ سفید است.

انواع سنگ تراورتن کرم نما رومی

سنگ های تراورتن کرم از تنوع بالایی برخوردار می باشند و عمدتا به صورت موجدار و بی موج مورد برش و فرآوری قرار می گیرند.از عمده معادن مطرح آن می توان به برندهای زیر اشاره کرد که عبارت اند از:

  • تراورتن دره بخاری: زمینه اصلی رنگ آن کرم و کرم روشن است و عمدتا آن را به صورت بی موج شناخته اند.معادن آن در محلات قرار گرفته ولی عمده تولید این تراورتن در اصفهان صورت می گیرد که به همین دلیل به آن تراورتن دره بخاری اصفهان نیز گفته می شود.
  • تراورتن عباس آباد:از آن در بازار با نام تجاری تراورتن سفید عباس آباد نیز نام برده می شود و از سورت های کرم آن در اجرای نماهای رومی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • تراورتن کرم لوشان: زمینه کلی رنگ آن کرم است و البته یک سری سورت های آن دارای رنگ کرم بژ و مایل به شکلاتی نیز می باشند.
  • تراورتن کرم طرق
  • تراورتن کرم آتشکوه
  • تراورتن کرم یزد

نمونه نمای رومی اجرایی با سنگ تراورتن کرم

در این بخش نمونه تصاویری از پروژه های اجرا شده با تراورتن کرم را برای شما قرار می دهیم .

نمونه نمای رومی با تراورتن کرم

نمای رومی با تراورتن کرم

نمونه کار نما رومی تراورتن کرم

در پایان به این نکته نیز اشاره کنیم که از سنگ های تراورتن به صورت بی موج در نما رومی استفاده می شود و به همین دلیل از برندهای نام برده به دنبال خرید مدل بی موج باشید.سنگبری نپال واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر آمادگی دارد خدمات خود را به صورت مستقیم به شما خریداران در شهرهای اصفهان و تهران ارائه دهد.

اشتراک گذاری این مطلب:

سهیلا پناهی

قصد دارم برای نمای رومی ساختمان ام از رنگ کرم استفاده کنم و با مشورتی که با طراح پروژه داشتم به بنده استفاده از تراورتن‌های کرم بی موج را پیشنهاد داد. آیا تهیه آن به صورت بی موج امکان پذیر است؟لطفا بنده را راهنمایی کنید.

سارار همتی

برای اجرای نمای رومی ساختمان خود نیاز به سنگ تراورتنی دارم که علاوه بر داشتن زمینه رنگ کرم،در کارهای حجمی میز سالم باشد و دچار شکستگی در هنگام تراش با دستگاه نشود،آیا گزینه ای برای معرفی دارید؟

Admin

اکثر سنگ‌های تراورتن با رنگ کرم که در بخش بالا معرفی کردیم برای کارهای حجمی مناسب است اما بهشما تراورتن دره بخاری را پیشنهاد می‌کنیم.

Admin

بله،تهیه سنگ‌های تراورتن با زمینه رنگ کرم به صورت بی موج به راحتی شدنی است و اگر به بخش تراورتن دره بخاری وب سایت یا تراورتن عباس آباد مراجعه کنید، متوجه می‌شویدکه اکثر نمونه محصولات به صورت بی موج است.

فرم ارسال نظر

دسته بندی اخبار و مقالات